نمایشگاه تمبر

نمایشگاه جهانی تمبر تایلند ۲۰۱۸ هم زمان با برپایی کنگره فدراسیون جهانی تمبرشناسی F.I.P. که مصادف با یکمین سالگرد تاجگذاری پادشاه جدید تایلند است از تا ریخ ۲۸ نوامبر تا ۳ دسامبر ۲۰۱۸ (۷ تا ۱۲ آذر ۱۳۹۷) در شهر بانکوک تایلند برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه فوق العاده حدودا ۲۵۰۰ فریم نمایشگاهی از تمام کشورهای عضو فدراسیون جهانی تمبرشناسی به ارزش ۴ میلیارد بت تایلند معادل ۱۰۰ میلیون یورو در معرض نمایش قرار خواهد گرفت.

بخشی دیگر شامل نمایش کمیایاب ترین اقلام تمبری جهان به همراه با ارزش ترین اقلام مجموعه داری شامل سکه، مدال، اسکناس و غیره به ارزش بیش از ۱ میلیارد بت تایلند معادل ۲۵ میلیون یورو خواهد بود.

همچنین شرکت کنندگان بسیاری از مجموعه داران، فروشندگان اقلام کلکسیونی تمبر، سکه و اسکناس، مقامات و مسئولین پستی از چهار گوشه جهان در این رویداد مهم تمبری فوق العاده شرکت خواهند کرد.

پرتال خبری، آموزشی و فروشگاهی مجموعه داران ایران به مناسبت افتتاح سایت خود و برای ارج نهادن به اعضاء و خریداران محترم آن از امروز ۲۸/۱/۱۳۹۷ لغایت ۲۸/۷/۱۳۹۷ جشنواره فروش محصولات مجموعه داری گذاشته و ده درصد حاصل از فروش کل خود در ۶ ماه پیش رو را بعنوان جایزه و به قید قرعه بین کسانیکه در این مدت و تنها از طریق این پرتال اقلام مورد نیاز خود را تهیه نمایند اختصاص خواهد داد. به همین منظور از امروز هر ۳۰۰ هزار تومان خرید (بصورت یکجا یا در فواصل مختلف) بعنوان یک امتیاز ثبت و محاسبه خواهد شد. درپایان و به قید قرعه برندگان خوش شانس از طریق همین پرتال معرفی و جوایز آنها اهدا خواهد شد.

جوایز تعیین شده بسته به میزان کل فروش پرتال در این شش ماه که بصورت ماهانه و از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد به شرح ذیل می باشد:

بلیط رفت به همراه هزینه خروج از کشور به مقصد بانکوک جهت شرکت در نمایشگاه تمبر ۲۰۱۸ تایلند

بلیط رفت و برگشت به همراه هزینه خروج از کشور به مقصد بانکوک جهت شرکت در نمایشگاه تمبر ۲۰۱۸ تایلند

بلیط رفت و برگشت، هزینه خروج از کشور و رزرو هتل با صبحانه به مدت ۵ روز به مقصد بانکوک جهت شرکت در نمایشگاه تمبر ۲۰۱۸ تایلند

بلیط رفت و برگشت، هزینه خروج از کشور، رزرو هتل به صرف ۳ وعده غذا به مدت ۵ روز به مقصد بانکوک جهت شرکت در نمایشگاه تمبر ۲۰۱۸ تایلند

در صورتیکه درصد مبلغ فروش پرتال از مبلغ مورد نظر جهت اهداء هریک از مشوقهای فوق بالاتر باشد این مبلغ اضافی نیز به قید قرعه به چند نفر از اعضاء محترم اهدا خواهد شد.

WhatsApp chat